

#1 Best kept secret
Heb je een apart jurkje nodig? Bijvoorbeeld voor een bruiloft of thema feest? Bij dit leuke winkeltje in Haarlem ben je dan zeker aan het juiste adres.
Van bloemenprints, tot wijde bruidsjurkjes, heel veel zonnebrillen en accessoires, ze hebben het! En waterschoenen in pasteltinten. De Londense eigenaresse weet de Engelse streetstyle leuk te combineren met alle accessoires. Dit winkeltje is een leuke rommelige bedoening waar je wel even zoet kan zijn!
Gierstraat 46-48, Haarlem



#2 People’s avenue
People’s Avenue zit niet alleen in Haarlem maar ook in Utrecht en Amsterdam. De shop heeft een leuke cleane uitstraling. Ze willen biologisch katoen toegankelijk maken voor iedereen.
En ik vind het wel grappig hoe ze hun missie op hun website verwoorden:
’’Knuffelen? Dat doen wij dan ook liever met een nieuwe trui dan met een boom.’’
Ze worden blij van strak en tijdloos design, de geur van schone was, minimalisme en zachte stoffen die als een tweede huid om je lijf vallen. Voor de beste kwaliteit gebruiken ze alleen milieuvriendelijke materialen zoals biologische katoen en gerecycled polyester. Deze stoffen zijn niet alleen super zacht, ze zijn ook minder allergie- en reukgevoelig.
Nieuwsgierig geworden? Kijk dan even op de website of kom langs in de shop!
Grote Houtstraat 156, Haarlem
#3 Jutka & Riska
Jutka & Riska, wat een leuke winkel, verrassende collectie met basics aangevuld met net wat apartere ontwerpen. Jutka & Riska is een Nederlands merk met een mix van eigen ontwerpen en vintage items van jonge designers. Sieraden die minimalistisch zijn en kleding die net even anders is.
Grote Houtstraat 160, Haarlem
Er is ook een Jutka & Riska winkel in Heemstede te vinden.
#4 Native
Geen kleding maar wel een heerlijk plekje om tussen het shoppen door neer te strijken. Wat een heerlijk tentje. Leuke menukaart en heel vriendelijk personeel!
Je kunt hier je brood ook inruilen voor een glutenvrije lijnzaadcracker, heel fijn als dat beter in je dieet past;). Ik heb er een heerlijke salade gegeten met mango, feta, geroosterde kikkererwten en een tosti met oude kaas en chili saus. Jammie! Leuk om buiten te zitten en ook binnen is het lekker vertoeven. Verder kun je er genieten van verse thee, de beste koffie en gezonde limonades. Een goed tentje om tussen het winkelen door even op te laden.
Breestraat 23, Haarlem

Persoonlijk shoppen samen met Kimagestyle?
'Redactie door www.contentgarden.nl'
